Projektų prodiusavimas

Koncertai

Didžiausiose Lietuvos arenose surengti dešimtys pasauliniu mastu žinomų ir aukščiausius muzikos apdovanojimus pelniusių grupių bei atlikėjų pasirodymų, koncertiniai turai Baltijos ir kitose Europos šalyse leidžia pasitikėti savimi ir savo partnerių kompetencija, organizuojant tokio pobūdžio renginius, sutraukiančius tūkstantines minias.

Sporto renginiai

Tiesioginio eterio subtilybės vedant sporto renginius yra puikiai pažįstamos. Jau daugiau nei 15-os metų bendradarbiavimas su kovinių menų turnyrus MMA BUSHIDO ir KING OF KINGS organizuojančia Tarptautine profesionalų Bushido federacija (IBF) ir ilgametė patirtis dirbant tiesioginiame pasaulinių TV sporto kanalų FIGHTBOX, EUROSPORT eteryje leido sukaupti reikiamų žinių ir pasitikėjimo vedant tiesioginio eterio laidų filmavimus.

Muzikiniai projektai

Ilgametė patirtis kuriant ir prodiusuojant įvairių stilių klubinius ir muzikinius projektus, žymiausių muzikos kūrėjų, atlikėjų ir didžėjų šou pasirodymų Lietuvos ir Europos klubuose bei festivaliuose planavimas – sėkmės garantas organizuojant tokio pobūdžio kampanijas ir projektus Jums.

    Akimirkos iš renginių